UFUK CÖMEZ14.01.1979 Bursa doğumludur. İlkokulu Kirazlı ilköğretimde ortaokul ve liseyi Bursa Cumhuriyet Lisesinde okuduktan sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakülesi işletme bölümünden mezun olmuştur.


2003 yılından itibaren mali müşavir olarak iş hayatını sürdürmekte olup aynı zamanda eğitim ve turizm faaliyetleri alanında çalışma yapan şirketlerin yönetim kurulu üyeliğinde bulunmaktadır.

AK Parti de Kuruluşundan İtibaren çeşitli kademelerde görevde bulunmasından yanı sıra, 2009-2011 yılları arası AK Parti Bursa İl Yedek Yönetim Kurulu üyeliği, 2011-2014 yılları arası AK Parti Osmangazi İlçe Başkan Yardımcılığı, 2014-2017 yılları AK Parti Osmangazi İlçe Başkanvekilliği görevlerinde bulunmuştur. 2017 yılından itibaren AK Parti Osmangazi ilçe Başkanlığı görevini yürütmektedir. Muhasebe üzerine iki kitap yazmış olup çeşitli yerel gazetelerde köşe yazarlığıda yapmış, birçok dergide çeşitli makaleleri yayınlanmıştır. TÜRMOB, BİMED gibi sivil toplum kuruluşları ile BURSASPOR kongre üyesidir.
Evli olup 2 çocuk babasıdır.

İletişime Geç

info@ufukcomez.com.tr